Закарпатські митники виявили у пасажира мікроавтобуса 27 вживаних айфонів

Закарпатські митники виявили у пасажира мікроавтобуса 27 вживаних айфонів

Повертаючись з Італії в Україну на мікроавтобусі в якості пасажира, 30-річний житель Вижницького району Чернівецької області у «червоному коридорі» yа митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби вказав про наявність 20 місць багажу. Усно заперечив про інші товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Митники, перевіривши всі речі та пакунки, виявили 27 незадекларованих мобільних телефонів торгової марки «Apple» різних моделей: « Iphone 11 Pro Max», «XP», « XP Max», «8 Plus», «7 Plus», які були у використанні. Гаджети знаходилися у поліетиленовій сумці з іншими речами.

Буковинець не визнав престижні айфони своєю власністю, «перевівши стрілки» на маловідомих людей, які в Італії передали зазначені товари йому для перевезення в Україну.

Митники задокументували протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного Кодексу. Згідно митного законодавства в Україну можна ввозити товар, сума якого не перевищує 500 євро, а вага – 50 кг. Ціна одного айфона у торгових магазинах коливається від 250 до 1000 дол в залежності від моделі.

Тож, незадекларовані гаджети, які потребують додаткової оцінки спеціаліста-експерта, вилучені до рішення суду, інформує пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *