Закарпатська бігунка представила свою першу дитячу книжку “Непосидючка, який любив бігати”

Закарпатська бігунка представила свою першу дитячу книжку “Непосидючка, який любив бігати”

12-13 вересня у 19 павільйоні ВДНГ відбудеться “Літературний Кураж” – наймасштабніший літературний західу Києва. Це можливість познайомитися з авторами, віднайти унікальні книги та нарешті насолодитися особливою атмосферою.

Представила свою книгу тут і закарпатська журналістка, бігунка та мама двох дітей Олеся Кешеля-Ісак – вона написала першу дитячу книжку “Непосидючка, який любив бігати”. Олеся Кешеля-Ісак приймає участь у багатьох марафонах по всьому світу.

Це весела і зворушлива історія для дітей про біг, любов, дружбу, підтримку, про пізнання себе та навколишнього світу. Головний герой Тео не вміє сидіти на місці і найдужче любить бігати. Точнісінько, як його мама, для якої біг – невід’ємна частина життя. Тео знає багато про бігунів, та все ж, коли він готується взяти участь у дитячому забігу, в його голові зринає безліч запитань. Що потрібно для того, аби стати чемпіоном? Як навчитися завжди бути першим? А головне – як і коли відкрити мамі свою таємницю, яка пояснить, чому ж він такий «непосидючка»?..

Окрім художньої оповіді у книжці є пізнавальна інформація: як харчуватись юним бігунам, як вибрати зручні кросівки, що таке пульс і чому важливо його вимірювати, що таке марафони, півмарафони й дитячі забіги та як узяти у них участь. А ще кожен юний читач, який прочитає книжку до кінця, гарантовано отримає медаль.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *