Закарпатські еліти мають зрозуміти, що альтернативи українській державності нема

Окремі представники закарпатських еліт пробують домовлятися з росіянами на нейтральній території для обговорення їхнього особистого майбутнього у випадку зміни влади в Україні. Про це пише канал Балоган.

Надихнуло на одкровення авторів публікації відео з екс-правоохоронцем Олегом Коноваленком, який днями став широко відомим українському загалу через виголошення проросійських наративів. 

/

 

Це твердження має всі підстави звернути на себе увагу..

Нейтральними територіями, очевидно, є Угорщина та Австрія. Саме столиці цих  країни є комфортними для діяльності російських спецслужб та надають можливість родинам українських чиновників та бізнесменів насолоджуватися перевагами європейської цивілізації, перебуваючи у безпосередній близькості від кордону України.

Війна з росією не стала вітчизняною тому, що багатим було куди відступати. 

На початку повномасштабного вторгнення ерефії у Європу через Закарпаття повалили валізи з мільярдами доларів Київських, Харківських, Дніпровських еліт. 

Разом з ними жінки та діти.

Частина коштів осіла на Закарпатті, перетворивши Ужгород, за словами комбата Мадяра, в місто будівельного шанхаю та баблотрусу.

Ясно, що озолотилися на цьому і місцеві можновладці.

Це нормально. 

Тепер спецслужби України мають усі шанси загнати  місцевих чиновників різних рангів у єдину шеренгу, створити такі умови, щоб у тих поза Україною не було  майбутнього.

Повʼязати всіх причетних до корупції та різноманітного схематозу «круговою порукою» лояльності до держави за будь яких обставин.

Із розмови із заступником голови Закарпатської ОВА Ігором Шинкарюком, колишнім контррозвідником  почув, що на сьогодні важливішого питання ніж знищення російської агентури в Закарпатській області нема.

Щоб  такі заяви мали під собою грунт і не були пустопорожніми пропоную боротьбу із 5-ю колоною кремля розпочати зі стін обласної ради.

Телеграм канал Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/594

/

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *