Закарпатські добровольці вимагають позбавити Іллю Киву статусу адвоката

Закарпатські добровольці вимагають позбавити Іллю Киву статусу адвоката

“Ще раз повторю вимогу : вимагаю від спілки адвокатів Закарпаття забрати пасвідчення адвоката від ворога України (Киви), або самі поповните список ворогів. Терпіння має межу. Кожний адвокат, який поклав підпис за це втратить все!”, –  про це заявив аналітик штабу спецпідрозділу  «Сонечко» Назар Мудрий. На своїй сторінці у Фейсбуці він від імені закарпатських учасників російсько-української війни поставив ультиматум даній “спілці”.

«Ківу позбавили права на зброю, тепер почався процес позбавлення наукового звання. А Закарпатські “сєпари” тримаються міцно. Я маю на увазі “спілку адвокатів Закарпаття”,  які дали посвідчення адвоката ворогу України – Ківі. Це яким треба бути імбицилом-Закарпатцем, щоб такому елементу дати посвідчення??? Чекаємо рішення!!! Потім ідемо позбавляти права адвоката, всіх хто дав його для Ківи! Це не погрози, це попередження! Закарпатці багато хлопців поховали на цій війні проти рф, не для того, щоб два-три козли з Закарпаття перекреслили все. Я попереджаю, все буде не так як раніше. Негайно визнати своє рішення помилковим, відкликати голоси, забрати посвідчення, або ми “СОНЕЧКО” , перейдемо на особистості! І тоді, кожний, хто доклав до цього дупу, кожний адвокат втратить все : авторитет, кар’єру, кліентуру. Хіба в Ростов поїдете, якщо в пожежі паспорти і машини  не згорять.

Мудрий. “СОНЕЧКО” УПА.

P.S. а в Управління СБ України в Закарпатській області та Служба безпеки України просимо негайно розпочати перевірку, чи хабар в “спілку адвокатів Закарпаття” , не передавали в рублях з рф, оскільки ми ж бачимо, що Ківа не дотягне інтелектом до табуретки.», написав Мудрий.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *