Сьогодні в Мукачеві стартує театральний фестиваль “Зірковий листопад на Закарпатті”

Сьогодні в Мукачеві стартує театральний фестиваль “Зірковий листопад на Закарпатті”

Увечері 28.11.1899 року через ці двері до Мукачівського театру увійшли перші глядачі.

Їм була презентована вистава Йожефа Катони «Банк Бан» у виконанні трупи Міклоша Кунгеті.

На честь цієї події у 2012-му році було започатковано театральний фестиваль “Зірковий листопад на Закарпатті”, який проходить кожен третій тиждень листопада.

22 листопада: вистава Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича (м. Дрогобич) “Сватання на Гончарівці” за однойменною п’єсою Григорія Квітки-Основ’яненка у постановці Владислава Сорокіна.

23 листопада: вистава Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Юрія-Августина і Євгена Шерегіїв “Краще залишайся мертвим” за п’єсою Карла Ветлінгера у постановці заслуженого артиста України (2017) Михайла Фіщенка.

24 листопада: Моновистава за п’єсою Тадеуша Ружевича “Стара пані висиджує” у постановці Ірини Волицької Творчої майстерні “Театр у кошику” ( м. Львів).

25 листопада: Прем’єрна вистава Мукачівського драматичного театру “Глядачам дивитись суворо заборонено” за п’єсою Жана Марсана у постановці Юрія Крилівця.

26 листопада: комедія Закарпатського обласного угорського театру імені Д. Ійеша “Точка кипіння” за твором Ясміни Рези у постановці Олега Мельничука (на 🇭🇺 мові)

27 листопада: Закарпатський обласний театр драми та комедії (м. Хуст), покаже одноактну трагікомедію, за однойменним твором Юрія Васюка – “Коматозники”.

Режисер-постановник вистави головний режисер Театру – В’ячеслав Давидюк.

Мукачівський драматичний театр представить прем’єрний показ вистави «Банкомат», поставлену грузинським режисером Роіном Сурманідзе за п’єсою «Фаті» грузинського драматурга Ніколоза Сабашвілі.

Усі вистави починаються о 18:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *