Закарпатські атовці відповіли Миколі Тищенку на “байку” про російськомовних спецпризначенців (відео)

Закарпатські атовці відповіли Миколі Тищенку на “байку” про російськомовних спецпризначенців (відео)

Закарпатські учасники бойових дій на сході України відповіли нардепу Миколі Тищенку з приводу його заяви щодо захоплення озброєним російськомовним спецназом приміщення Закарпатської облради.

Вони повідомили, що вони ті, хто були на сесії Закарпатської обласної ради, на якій припинили повноваження голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.

“Це ми, а не ти захищаємо Україну з 2014 року на сходіУкраїни. Це наші хлопці, такі як ми визволяли Слов’янськ і Краматорськ”, – заявив В’ячеслав Харченко.

Атовці прийшли на сесію через загрозу закриття ветеранського госпіталю та через вигнання з приміщення облради Закарпатської організації політв’язнів та репресованих, ліквідацією Петровим редколегії “Реабілітовані історією”. Також неприйнятним є входження колишнього голови облради у коаліцію з 5 колоною Кремля – ОПЗЖ.

В кінці промови  ветерани російсько-української війни звернулися до Президента України Володимира Зеленського, наголосивши, що  чим частіше до Закарпаття приїзжатиме Микола Тищенко і говоритиме такі нісенітниці, то тим меншою у Президента буде підтримка у простого народу.

 

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *