Закарпатські аграрії отримають допомогу від ООН

Закарпатські аграрії отримають допомогу від ООН

Наша область успішно співпрацює з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН, отримує підтримку партнерів у розвитку агропромислового сектору.
Сьогодні під час зустрічі з радником з політики та програм ФАО Михайлом Малковим і регіональною координаторкою Організації на Заході України Ганною Антонюк серед інших питань обговорили реалізацію проєкту «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах».
У межах грантової програми, яка спрямована на підтримку виробників аграрної продукції, загалом із чотирьох західних регіонів подали 201 заявку на отримання коштів. Тут варто зауважити, що майже половину з них – 99 – подали саме закарпатські суб’єкти господарювання. Йдеться про бізнес, котрий виготовляє або має намір виготовляти продукцію із географічним зазначенням або зареєстрованим найменуванням походження, зокрема гуцульську овечу й коров’ячу бриндзю, мед і вино.
Ці заявки пройшли першу стадію відбору, попереду перевірка в юристів, технічних експертів, верифікаційний візит, засідання відбіркового комітету та підписання грантових угод з переможцями. Віримо, що і серед тих, хто отримає кошти, буде найбільше представників Закарпаття, оскільки це позитивно впливатиме на розвиток аграрного потенціалу регіону.
Водночас обговорили й отримання допомоги від ФАО у вигляді насіння та кормів, подальші ініціативи, розширення грантової програми.
Дякую представникам ФАО за візит, конструктивний діалог, системну підтримку та реалізацію важливих проєктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *