Секретар Мукачівської міськради повідомив про маніпуляції мера щодо «зриву роботи бюджетної комісії»

Секретар Мукачівської міськради повідомив про маніпуляції мера щодо «зриву роботи бюджетної комісії»
Про “дивну” поведінку команди міського голови повідомляє секретар Мукачівської міськради Олександр Горячкун:

❗️Мер Мукачева та його ручні клерки продовжують свавілля, розхитуючи ситуацію в нашій громаді.
Учора нарешті таки продовжили сесію міськради, яку так довго блокував міський голова,однак розглянути всі питання не вдалося – знову оголосили перерву.
Та не це головне. На сторінці Мукачівської міської ради за вказівкою мера опублікували дивний пост – «про зрив роботи бюджетної сесії».
❗️Тут потрібно розібратися. На комісії хотіли погодити видатки на кілька напрямків, за які голосували вчора на сесії. Але рішення не набули законної сили, оскільки вони не підписані та на сайті не оприлюднені. Тож робота була б протизаконною. Та коли ж це зупиняло Балогу and КО?
❗️Відповідно виникають питання. А за що хотіли голосувати на бюджетній комісії? На що хотіли виділяти кошти? Це чистої води спекуляції та бажання показати депутатів, які хвилюються за громаду, в невигідному світлі.
Більшість членів комісії просили перенести засідання, однак його таки вирішили проводити, бо хто ж піде проти міського голови?
І ще один безглуздий факт. Міська рада закрила доступ до коментування під публікацією. Не хочуть управлінці чути правду? Не хочуть прислухатися до людей? Все у жанрі «демократичного» суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *