Закарпатська “Свобода” взяла участь у вшануванні загиблих воїнів Карпатської Січі

16 червня 2013 року на Яблуницькому перевалі, що на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, відбулося вшанування пам’яти карпатських січовиків, які загинули 1939 року. Участь у поминальних заходах взяли голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Куцин, представники рахівської та яремчанської організацій ВО “Свобода”.

перевал3

Аби вшанувати січовиків Карпатської України, які вже 17 років як перепоховані серед Карпатських гір, на Яблуницькому перевалі зібралося декілька сотень людей. Серед присутніх були представники громадських об’єднань, політичних партій, ветерани УПА, місцеві горяни. Загиблих січовиків вшанували панахидою. Для присутніх ветеранів стрілецькі пісні виконав народний самодіяльний квартет “Горяни” Рахівської районної лікарні.

Зауважимо, що під час заходу також виявив бажання “засвітитися” заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Зварич. Але громада із вигуками “Ганьба!”, “Зрадник!” та “Іуда!” не пустила його до сцени. Вочевидь, щоби не випробовувати долю, ще один представник режиму Януковича – заступник голови Рахівської РДА – хутко залишив захід.

ПЕРЕВАЛ2 ПЕРЕВАЛ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *