Косівська Поляна – бунт триває другу добу (фото)

Попри три відмови сесії Косівсько Полянської сільської ради в наданнні дозволу ТОВ Марамарош в розробці поліметалевих руд та звернення депутатів до Рахівської районної ради та районної адміністрації, товариство Мараморош продовжує здійснювати роботи.

Косівська

Вчора 17 червня 2013р. мешканці с.Косівська Поляна Рахівського району в ккількості біля 500-600чоловік перекрила дорогу, висипавши на дорогу машину лісу та зупинивши весь транспорт з вимогою, недопустити спец.техніку товариства мараморош на ділянку де проводяться роботи та друге питання відставка голови сільської ради.

Сьогодні чергує на дорозі більше ста чоловік і була створена ініціативна група з числа депутатів сільської ради з приводу розпочати процедури недовіри голови сільської ради села Косівська поляна.

Приїджав на зустріч з громадою села голова Рахівської районної ради п.М.Беркела який підтвердив, що в ТОВ  Мараморош є рішення Закарпатської обласної ради щодо надання дозволу але при умові погодити з громадою. Станом на сьогодні мешканці села Косівська Поляна виступають категорично проти розробки поліметалевих руд і почали надавати підтримку сусідні села.

P.S. За часів Радянського союзу так і незробили желіне сполучення між Раховом та В.Бичковом лише за те, що тонель мав пролягати через це місце де тепер хочуть добувати поліметалеві руди.

Микола Кокіш-Мельник

косівська3 Косівська2 косівська4

 

1 comment

павло says:

незнаю хто вас наняв писати цю статью пане кокіш-мельникю.але це не бунт це право людини відстоювати своє життя дане в конституції зарез кожної країни.а казку про тунель який нібито мав бути то з якої книжки ви прочитали ?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *