Закарпатська прокуратура поновила справу проти чопських аферистів (ДОКУМЕНТ)

царгПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Лариса Ступак (орфографія і стилістика автора).

Аферисти з Чопської міської ради систематично підмінюють рішення сесій та виконкомів на офіційному сайті. Як тільки активисти додивляться, що якесь із рішень не відповідає закону та повідомлять про це у прокуратуру, на офіційному сайті міськради миттево підмінюються текст рішення НА ПРАВИЛЬНЕ.
Крім того секретарем ради Фелдій О. видаються на руки заявникам витяги із рішень сесій, яки, м”яко кажучи не відповідають самим рішенням. Наприклад, дали вам 10 сотин земелі, але вам дуже хочеться ще трошки.. Підходите до секретаря ради Фелдій, добре підмазуєте і у вашому витягі із рішення сесії з”являється ще одна земельна діляночка на сотин 20. Потім на підставі того липового витягу вам, без питань виготовляють акти на право власності на землю. Ніхто ж не перевіряє чи було таке саме рішення сесії, чи не було..
Таким чином у нашому місті Чоп було “виділено” біля 500 земельних діляночок.
Я виявила цей злочин, коли працювала у міський раді. Написала доповідну міському голові та наполягала негайно провести службову перевірку Фелдій Оксани. Міський голова, що б я не підняла гвалт на всю країну, віднесла всі документи та купу копій незаконних актів на землю до свого особистого прокурора Царя Івана. Цар Іван, розуміючи, що цей ганебний факт може залишити пляму на його прокурорський репутації, пішов до Поповича Мафтея, який і видавав на той час людям злощасні акти. Мафтей показав всі ЛИПОВІ витяги з неіснуючих сесій Царю і той зрозумів, що садити у тюрьму придеться секретаря ради Фелдій О. та начальніка оргвідділа Терещенко Б. Він повернувся до своєї Галі і вони тихесенько спустили справу на гальмах.. А мені Цар Галина сказала: “Ви що, хочете, щоб хороші люди постраждали? ”
Бізнес видачи липових витягів виявився напрочуд вдалим. Перші особи міськради продовжують цім займатись і ніхто не в змозі їх зупинити.
А я -таки спробувала. Кримінальне провадження з цих фактів таки відкрили.
І … одразу ж закрили навіть не проводячи розслідування. Великій слідчий Чехунова, бач, не виявила складу злочину
Я пішла до суду. У судовому засіданні, прокурор района визнав незаконність закриття справи по Чопським аферистам і скасував постанову Чехунової К.
Так що справа знов пішла на розслідування.
Вітаю з цим всіх аферистів Чопської міськради!
Та нагадую тим, хто має ще надію знов закрити справу :
Лора ніколи не залишає початих справ. Вона доводить кожну свою справу до кінця. Ставить точку. І береться за іншу. Невже аферисти про це забули?

лоралора2

2 Comments

  1. І на скоро буде ще декілька поновлень справ, які тихесенко намагалися закрити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *