В УМВС Закарпаття відбулося урочисте зібрання

міліція-збориСьогодні, 21 листопада, Україна відзначає державне та релігійне свято. Урочистості співпали з поверненням на Срібну Землю бригади закарпатських слідчих із зони проведення антитерористичної операції. З цієї нагоди в УМВС області відбулося урочисте зібрання.

Відкрив його начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

Християни сьогодні відзначають День Святого Архістратига Михаїла, який для людей є символом боротьби із різною нечистю. Тож начальник УМВС побажав усім присутнім, нехай Святий Михаїл та Господь оберігають міліціонерів та їхні сім′ї, а особливо тих, хто бореться з ворогом у зоні АТО.

Закарпатські міліціонери, що несуть службу на Сході України, відзначаються толерантністю, виваженістю та справжнім європейським ставленням до людей. Тож від дітей школи-інтернату на Донеччині до УМВС надійшов подарунок – вишита дитячими руками ікона. Керівник міліції Закарпаття передав цей подарунок до музею УМВС.

Також керівник міліції привітав закарпатських слідчих, які в складі слідчої групи МВС України розслідували злочини сепаратистів у Донецькій області, професійно виконали свою роботу й щасливо повернулися додому. Очолював ж слідчу групу МВС перший заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Росоха, котрий і нині залишається в зоні АТО.

Робота слідчих в зоні АТО вкрай важлива. Слідчі фіксують злочини сепаратистів, вистежують та арештовують ворогів України. За більш ніж 50 діб перебування закарпатських слідчих на сході ними було арештовано понад сто сепаратистів. Півсотні з яких в подальшому обміняли на полонених українських вояків. Один із визволених із полону – закарпатець.

Далі Сергій Шаранич розповів про майбутню реформу української міліції, яку започаткував міністр МВС Арсен Аваков, аби українська міліція позбулася всього застарілого й непотрібного та рівнялася на поліції західних держав Європи.

Уже тепер на Закарпатті діє новація – спільні патрулювання працівників ДАІ та патрульної служби, що дозволило оперативно розкрити ряд злочинів і ефективно здійснювати профілактику злочинності.

– Такі наряди діють мобільно та доводять свою ефективність в розкритті грабежів, випадків вуличної злочинності та затримання зброї. Ми продовжимо працювати в цьому напрямку, посиливши наряди кінологами. Механізм взаємодії служб міліції в протидії злочинності треба удосконалювати, – каже Сергій Шаранич.

Очільник УМВС також вручив Почесні грамоти обласного військового комісара та грошові премії великій групі закарпатських правоохоронців, зокрема й слідчим, які повернулися після виконання своїх професійних обов′язків із зони АТО.

А на завершення зал хвилиною мовчання вшанував пам’ять усіх загиблих борців за Україну та мільйонів українців, життя яких забрав Голодомор 30-х років.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *