Закарпатська поліція врятувала від самосуду підозрюваного у вбивсті підлітка (відео)

Закарпатська поліція врятувала від самосуду підозрюваного у вбивсті підлітка (відео)

Село повстало проти вбивці. Коли люди побачили, що 14-річний хлопець, який підозрюється у зумисному вбивстві свого ровесника, гуляє вулицями Нижньої Апші – обурилися і перекрили дорогу. Люди впевнені, що батькі відкупили вбивцю за 500 тисяч доларів. Кажуть, хлопець, який наніс 28 колото-різаних ран іншому підлітку, небезпечний.

На мітинг зібралися близько двох сотень селян. Після того, як підозрюваного звільнили з-під варти, його побачили у рідному селі, вирішивши, що справу закрито й він лишиться на свободі. Люди хотіли зробити самосуд над вбивцею, цьому завадила поліція.

Поліція з’ясувала обставини, чому підозрюваний залишав свою домівку, перебуваючи під домашнім арештом. На місці мирного зібрання у Нижній Апші керівництво ГУНП у Закарпатській області пояснило громадянам, що неповнолітній залишав своє місце проживання у рамках проведення з ним слідчих дій, зокрема перебував у слідчого. Після спілкування з правоохоронцями люди отримали відповіді на свої запитання і розійшлися, звільнивши проїжджу частину.

Після цього суд надав дозвіл на направлення підозрюваного у вбивстві  до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи, експертизу щодо 14-річного підозрюваного було призначено слідчим в межах кримінального провадження. Особа направляється до спеціалізованого медичного закладу на строк не більше двох місяців.

Також прокуратура оскаржила до апеляційного суду Закарпатської області рішення суду щодо пом’якшення запобіжного заходу неповнолітньому підозрюваному – цілодобовий домашній арешт замість тримання під вартою. Нагадаємо, що першочергова кваліфікація даного злочину за ч. 1 ст. 115 КК України, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.