Закарпатець Роланд Цебер супроводжував делегацію Бундестагу у зоні проведення бойових дій

Закарпатець Роланд Цебер супроводжував делегацію Бундестагу у зоні проведення бойових дій

Про це повідомляє Радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Роланд Цебер:

“Разом з депутатом Німецького Бундестагу, представником комітету оборони Marcus Faber та з журналістами відомого європейського виданням « Bild» побували в розтрощених населених путнктах на лінії розмежування, де поспілкувався з людьми, які щоденно живуть під ворожим вогнем.Від початку року ми відвідали прифронтові зони усіх областей, де були або є бойові дії.Були під Бахмутом, в Лимані, Краматорську, Словянську,Чорнобаївці, Херсоні,Миколаєві,Запорізькій області, навіть декілька разів на прямій видимості ворогу, які запускали безпілотники для коригування вогню. Ми збираємо докази у прифронтових районах воєнних злочинів російської армії, хочемо на весь світ, зокрема тим європейским політикам які ще вагаються чи надавати нам зброю чи ні, показати той терор який залишає після себе «рускій мір».
Під час візиту в Запорізьську область зустрілись з Олександр Старух – голова Запорізької ОДА. Під час розмови він зазначив : « Головне якнайшвидше перемогти у війні, бо кожна ворожа ракета це не лише руйнування, а й загроза втрати людського життя. Ми все відбудуємо, але жертв російського терору вже не повернути. Тому закликаємо міжнародних представників як найшвидше виділити необхідне озброєння, аби зупинити ворожу навалу та звільнити українців в окупації. Рішучість та оперативність європейських держав може врятувати тисячі життів мирних людей від ворожого вогню.
Сподіваємося на підтримку, продовжуємо працювати на перемогу!»…
P.S.На фото «шахед», який було збито зброєю що надалі німецькі партнери.
***
Незважаючи на 11-місячну окупацію рашистами, не дивлячись на сотню снарядів, які щодня прилітають по критичній інфраструктурі та мирним будинкам – український Херсон живе і працює! У цьому переконався на власні очі, побувавши у славетному місті разом із депутатом Бундестагу Marcus Faber та німецькими журналістами.
Показали німецькому парламентарію та журналістам з ким насправді воюють рашисти у Херсоні, – дітьми, медиками та мирними людьми. Поспілкувалися з нашими героїчними військовими, завдяки яким ця зустріч у вільному Херсоні стала реальністю.
Побували в обласній дитячій клінічній лікарні та пологовому відділенні міської лікарні імені Тропіних. Саме ці медзаклади не так давно атакували рашисти.
Вивідали місця де катували людей, поспілкувались з особами, які піддались тортурам… Тут без коментарів. Єдине. Вірю, що до кожного тих нелюдів, які знущався над мирними людьми, обов’язково прийде справедлива розплата!
В ході розмови з керівництвом області, Ярослав Янушевич – Херсонська ОДА , обговорили яку підтримку можемо надати разом з міжнародними партнерами, зокрема можливість залучити німецьку асоціацію міст для надання області допомогу технікою. Справа в тому що орки вкрали з регіону навіть комунальну техніку та трактори, тощо .Також підняли питання щодо проблеми з розмінування полів, адже у міжнародних партнерів є для цього відповідна техніка та знання.
Після побаченого мій друг Маркус зробив один висновок – Україні потрібно більше важкого озброєння, а саме багато танків «Леопард». І, судячи із сьогоднішніх новин, така допомога вже на підході”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *