За тиждень на Закарпатті зафіксували більше 50 крадіжок електроенергії

лічильникПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 8 по 14 серпня поточного року працівниками Товариства виявлено 52 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  37  Актів про порушення Правил серед населення та 15 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Великоберезнянському та Тячівському районах (7 та 5 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на приладі обліку, впливу на роботу лічильника (механічне гальмування диску, використання магнітів тощо), а також самовільного підключення через електролічильник.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи-підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах, з яких найбільше у Рахівському районі та м. Ужгороді (по 3 випадки у кожному). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 8-ми випадках із 10-ти) залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 183,43 тис. грн, із яких:

  • у побуті – на суму 53,32 тис. грн;
  • юридичному секторі – на суму 130,11 тис. грн.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *