За тиждень-два Закарпаття може увійти у «червону» зону карантинних обмежень

За тиждень-два Закарпаття може увійти у «червону» зону карантинних обмежень

Про таке, зокрема, йшлося сьогодні на позаплановому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зазначалося, що наразі Україна підходить до показників червоного рівня епіднебезпеки, 18 областей уже в «помаранчевій» зоні.

На Закарпатті спостерігають негативну динаміку: захворюваність різко зростає, водночас і серед дітей – за тиждень 90 нових випадків. Протягом минулого тижня зафіксували 23 летальні випадки. Водночас 98% госпіталізованих – невакциновані.

Якщо ситуація буде розгортатися у такому ж темпі, за тиждень-два Закарпаття може увійти у «червону» зону, тому будуть запроваджені нові обмеження.

Не зможуть працювати готелі, санаторії, ринки і торгові центри, фітнес-центри, хоча держава дозволяє працювати цілому ряду ланок економіки навіть при «червоному» рівні за умови вакцинації працівників, повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Про перебіг вакцинальної кампанії повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик.

Так, середньодобова кількість проведених щеплень на 100 тисяч населення за останні 7 днів становить 177. Це вкрай низький показник, до того ж на 31% нижчий, ніж в середньому по Україні.

Згідно з постановою Міністерства охорони здоров’я вакцинація є обов’язковою умовою для роботи органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій, закладів освіти та ін.

За словами Вікторії Тимчик, після запровадження обов’язкової вакцинації, яка набуде чинності 1 листопада, невакцинованих працівників будуть відсторонювати від роботи без збереження заробітної плати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.