Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп “Пий до дна”

Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп “Пий до дна”

Кліп був знятий в період карантину. Відеограф кліпу  – ужгородський митець Тимофій Шмайда. Про це розповіла Ірина Янцо, яка здійснювала кольорокорекцію роботи.

«Ми знімали кліп, коли у нас не було через карантин концертів. Зате було натхнення, знайшлася творча частина людей, яка нас підтримала. Зв’язалися з Тимофієм, він відгукнувся. А Віктор Янцо перед тим написав класну пісню. Що захотілося шукати партнерів, щоб зняти кліп», – каже Ірина Янцо.

Знімали відео упродовж трьох днів, головним героєм став автор пісні. Каже, палинку під час зйомок не дегустували, але дали з собою. Пісень про алкоголь у гуру є багато, але все на основі народної творчості.

«У нас вже є пісня «Палиночка біла, біла», але це не про це. Це пісня про те, що «пий до дна – жий до ста, і не буде ніколи доста». Це гра слів така. Вживається для гарного настрою, для того щоб стало веселіше на душі. Локаціями були Чинадіївський замок та Перша закарпатська палинчарня. У кліпі я перевтілююся у різні образи», – розповів Віктор Янцо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *