За три роки Мукачівський міський голова не виконав більше 20 передвиборчих обіцянок (відео)

За три роки Мукачівський міський голова не виконав більше 20 передвиборчих обіцянок (відео)

28 жовтня 2015 року Мукачівська міська ТВК оголосила офіційні результати виборів Мукачівського міського голови, згідно з якими мером став Андрій Балога, 27 річний син народного депутата Віктора Балоги. Відповідно до прийнятого протоколу за нього проголосували 54,4% виборців.

Передвиборча кампанія Балоги-молодшого дійсно вселяла великі надії. Ще тоді потенційний мер стверджував: знає, як зробити місто комфортним для життя й обіцяє розвивати його інфраструктуру з урахуванням щоденних потреб жителів. Зокрема, забезпечити 100% освітлення вулиць Мукачева.

Та чомусь більше 16 тисячам мукачівців, які повірили тодішньому кандидату в мери, вже за якийсь час довелося розчаруватися в його обіцянках. За 3 роки стан міста аж ніяк не можна назвати найкомфортнішим не те що в Україні, а й чимало міст в Закарпатті, які не прагнуть називатися містом №1 пішли далеко вперед.

Також було сказано, що для вирішення питання стихійних парковок буде розроблено транспортно-пішохідну схему міста, яка врахує потребу у велодоріжках, безпечних пішохідних переходах з освітленням та обмежувачами швидкості.

Як бачимо, обіцяв Андрій Вікторович протягом 2015-2017 років провести ремонт всіх доріг міста, зокрема між квартальних проїздів. До кінця 2015 року зробити міську об’їздну дорогу.

До кінця 2017 року кандидат у мери обіцяв забезпечити реальне цілодобове водопостачання та підвищити якість води.

Тож обіцянка про комфортне місто на кінець 3-го року на посаді міського голови так і залишилася обіцянкою.

Говорилося й про створення рівних умов для розвитку бізнесу. Цитата: «Ми беремо на себе відповідальність усунути всі бар’єри для розвитку бізнесу в Мукачеві, що дозволить не лише підтримати підприємців міста, а забезпечить стале зростання кількості робочих місць та зростання заробітної плати». Чи можна говорити про сприяння бізнесу? Питання відкрите.

Найголовніше, на чому акцентував увагу Андрій Балога у своїй передвиборчій кампанії – забезпечити повну прозорість процесу прийняття рішень та витрачання бюджетних коштів у місті й постійну підзвітність місцевої влади громаді. Запровадити пряму участь жителів Мукачева у визначенні пріоритетів розвитку міста.

В той час, коли мерія неодноразово судиться з журналістами, ЗМІ, інтернет-виданнями, в тому числі і з телеканалом М-студіо та показово програє всі процеси, чи доводиться говорити про відкритість – навряд чи.

Як бачимо, три роки пройшли, а обіцяного мукачівці й досі чекають. До закінчення каденції Андрія Балоги залишилося трохи більше року, а понад двадцять пунктів передвиборчої агітації так і залишилися просто словами. Чи повірять їм люди наступного разу? Висновки робити кожному з нас. Не забуваймо – вступаємо у активну передвиборчу фазу. Тож добрі справи та щедрі обіцянки знову сипатимуться як з рогу достатку.

М-студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *