На Закарпатті судитимуть особу, що погрожувала журналістці вбивством у соцмережі Фейсбук (документ)

На Закарпатті судитимуть особу, що погрожувала журналістці вбивством у соцмережі Фейсбук (документ)

На адресу редактора газети “Сила Народного Контролю” Лариси Ступак неодноразово лунали погрози від жінки, яка в зареєстрована в соціальній мережі Фейсбук під ніками Лада Соколова, Lada Listopad, Лада Сычева. Слідство встановило, що незаконні дії відносно журналіста тривали на протязі двох років. По кожному такому випадку відкривались провадження, але чомусь не притягували до відповідальності, натомість дали їй достатньо часу, щоб вона втілила в життя свої погрози. Про це на власній сторінці в мережі Фейсбук пише Лариса Ступак (Лора Приходько).

Щоб притягнути до кримінальної відповідальності автора вказаних публікацій на ФБ, я витратила багато свого часу. Лише тепер справу планують передавати до суду. Вказаний процес має стати показовим. Якщо особа, яка систематично погрожувала, а потім, вчинила напад особисто, а потім ще й приходили її друзі, як вона і обіцяла,
не буде притягнута до відповідальності і пропєтляє, як у нас прийнято,
це вже буде і ваша моральна відповідальність: Петро ПорошенкоVolodymyr Groysman Верховна рада Сергій Князєв Арсен Аваков (Arsen Avakov) Юрій Луценко Борислав Береза (Borislav Bereza) Igor LutsenkoMustafa Nayyem і інші члени тимчасової слідчої комісії ВР, – зазначає Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *