Doc.ua запис до лікаря

За спеціальне використання лісових ресурсів закарпатці сплатили понад 11,3 млн. грн.

Суб’єкти господарювання Закарпатської області за 7 місяців 2014 року сплатили до місцевого бюджету 11 млн. 363,4 тис. грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів.
– Ми зафіксували значне збільшення надходження цього збору у порівнянні з минулим роком. Так, за період січень-липень 2013 року надійшло 7 млн. 703,8 тис. грн., що на 3 млн. 659,6 тис. грн. менше, ніж цього року, – повідомили фахівці ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
У липні 2014 року цього платежу надійшло 1 млн. 544,5 тис. грн., що на 865,6 тис. грн. більше, ніж у липні минулого року.
За прогнозами фахівців відомства, вдале використання лісових ресурсів не тільки розвиватиме економіку регіону, а й допоможе розвивати новітні енергоефективні технології та покращить екологію. Також цьому сприятиме й анонсована Урядом децентралізація влади, завдяки якій громади отримають можливість контролювати надходження податків і зборів, спрямовуючи їх на особливі потреби регіону.
Довідково. Порядок сплати збору за спеціальне використання лісових ресурсів регламентується статтями 329-334 Податкового кодексу України.
Об’єктом оподаткування збором є деревина заготовлена в порядку рубок, а також під час поліпшення якісного складу лісів, розчищення лісових ділянок, другорядні лісові матеріали (пні, кора), та побічні лісові користування (заготівля сіна, випасання худоби, заготівля горіхів, грибів, ягід тощо).
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *