За нинішній рік УжНУ піднявся у Консолідованому рейтингу вишів України ще на 13 сходинок

ужнуПерші дні липня принесли приємну новину – у Консолідованому рейтингу вишів України Ужгородський національний університет за підсумками минулого навчального року піднявся з 30-31-го на 17-18-е місце з-поміж 269 вищих навчальних закладів. Уже попереднього року наш університет поліпшив свої показники, однак такий стрімкий та успішний поступ – у його історії вперше, особливо з урахуванням високого рівня конкуренції саме серед кращих вишів. Прокоментувати позитивну динаміку зростання рейтингу ми попросили ректора університету, професора Володимира Смоланку.

– Безумовно, це заслуга щоденної роботи всього колективу Ужгородського національного університету, адже консолідований рейтинг формується на основі трьох найбільш відомих рейтингів (Scopus, Webometrics та «Топ-200 Україна»), які відображають всі аспекти діяльності вищих навчальних закладів: навчальну роботу, наукові досягнення, відкритість управління, змістовну та інформаційну активність, тощо – наголосив В.Смоланка.

Усі підрозділи, кожний працівник нашого рідного університету зробили свій внесок для досягнення такого результату, за що хочу всім сердечно подякувати. Досягти такого успіху за умов жорсткої конкуренції на ринку освіти дуже непросто, адже кожен університет, кожен виш прагне максимально поліпшити свої показники. І тим вагоміший наш успіх.

Цей найважливіший  в нашій країні комплексний рейтинг набуває додаткової ваги у ці дні, коли випускники шкіл вирішують, де здобувати вищу освіту, який університет дозволить їм здійснити мрії стосовно обраної ними спеціальності.

Динаміка стрімкого сходження УжНУ справді є особливо приємною: протягом останніх двох років ми «подолали» 24 сходинки вгору, піднявшись з 41 місця (2014 рік) на 17 місце. І це при тому, що впродовж всіх попередніх 7 років рейтингу ми займали місця з 41 по 44. Це ще раз підтверджує те, що наш університет правильно позиціонує себе як найбільш динамічний виш України.

Центр зв’язків з громадськістю УжНУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “За нинішній рік УжНУ піднявся у Консолідованому рейтингу вишів України ще на 13 сходинок”

  1. радує про УЖНУ.
    однак соромно і ганьба за мукачівську бурсу МДУ, який роками пасе задніх.
    кажуть що у вересні обєднають його із ужнУ.
    Якби хоч дипломи нормального вишу отримаюсть студенти, престижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *