За Національний музей в Пирогово почалися кримінальні “розбірки”

За Національний музей в Пирогово почалися кримінальні “розбірки”

         Після поновлення Вищим спеціалізованим судом України Павла Федаки на посаді директора Національного музею народної архітектури та побуту України у команди “молодого дарування” Дмитра Заруби здали нерви.

  Як стало відомо,  з Києва до Ужгорода, нібито в офіційне відрядження прибув емісар Вадим Логвінов, який  кілька останніх років перебуває на посаді заступника директора з господарських питань (завгоспа) музею під відкритим небом біля с. Пирогів.

            На людину без належних знань, професійних уподобань і навиків, розмитих поглядів (де більше дадуть), вірного друга оковитої покладено вкрай важливу для керівної музейної «команди» місію – всілякими способами не допустити повернення на посаду директора Національного музею народної архітектури і побуту України Павла Федаки – вченого-музеєзнавця, етнографа, доктора історичних наук, громадсько-культурного і політичного діяча.

            Братва щедро скинулася на бабло і благословила свого емісара на вчинення небогоугодних діянь. Серед них – шантаж, підкуп суддів, адвокатів, збирання компромату проти П.Федаки і навіть, як це стало відомо з достовірних музейних джерел, наймання покидьків для фізичної розправи над ним.

            Що ж, «команда» музейних очільників-торгашів явно занервувала: дуже скоро доведеться покидати тонучий корабель і прощатися з теплими і прибутковими посадами, які приносять неабиякий зиск. Перетворений за останні півтора року в торговельний центр, музей нині нагадує Шанхай з його чисельними лотками, палатками, розливайками, ширпотребом. Поновленому директорові доведеться ставити все з голови на ноги: повернути музею його справжнє, українське, обличчя, забезпечити виконання його статутних та законодавчих вимог – як науково-дослідної, культурно-освітньої і пам’яткоохоронної установи, тобто міняти хибний курс на всі 180 .

            Завдання не з легких, але розв’язувати його доведеться. Без «команди» випадкових у музеї людей, торгашів і заробітчан. Зокрема, таких як Логвінов, який у 2011р. вже був звільнений з роботи за систематичне невиконання службових обов’язків. Одне з «вагомих» досягнень останнього часу цієї особи, як стверджують музейні працівники, – запрягання до воза кози (!) і заробляння у такий спосіб грошей на катанні дітей! Коментарі тут зайві!

            Знаючи про моральну деградацію головного завгоспа музею в Пирогові, його нахил до оковитої та підлих вчинків, протиправних діянь, музейники радять Федаці П.М. невідкладно звернутися з заявою в прокуратуру або міліцію про загрозу фізичної розправи. Будемо сподіватися, що до розправи не дійде ( береженого і Бог береже), але суддям, адвокатам, працівникам правоохоронних органів радимо бути з цим типом вкрай обережними – здасть і оком не кліпне. Не лакомтеся на брудні гроші та щедрі обіцянки музейного афериста!

          Петро Русин

Вадим Логвінов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “За Національний музей в Пирогово почалися кримінальні “розбірки””

  1. Чому Федака, вигравши суд не повертається? Чому не викаже свої права на посаду, чому залишається на незрозумілій позиції? Боятися цих підлабузників і бандитів на варто, треба вимагати повернення своїх прав! Федака вперед, співробітники музею підтримують!!! Чекаймо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *