Відкриття нового, 74-го концертного сезону у Закарпатській обласній філармонії відбудеться 16 вересня.
З цієї нагоди в обласній філармонії відбудеться концерт симфонічного оркестру “Музика кіно”.
Керівниця – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько. Артисти оркестру та солісти – Сергій Радченко (труба) та Галина Гаврилко (вокал) потішать шанувальників та любителів прекрасного світу мистецтва всесвітньо відомими мелодіями кінематографії.
Кількість місць обмежена. Захід проводитиметься з дотриманням карантинних вимог.
Як повідомляють в обласній філармонії, продаж квитків через онлайн-касу розпочнеться вже незабаром.
