В Ужгороді відкрили виставку “Світ театральної ляльки”, присвячену 40-річчю театру ляльок “Бавка”

В Ужгороді відкрили виставку “Світ театральної ляльки”, присвячену 40-річчю театру ляльок “Бавка”

В обласному центрі Закарпаття стартувала виставка “Світ театральної ляльки”, присвячена 40-річчю Закарпатського академічного обласного театру ляльок “Бавка”.

На цій виставці в музеї народної архітектури та побуту презентували експонати з двох десятків вистав різних років. Розпочали із театралізованого інтерактивного знайомства з акторами, у руках яких і оживає закарпатська лялька.

Керівник лялькового театру “Бавка” Мирослав Петій відзначив: “Сьогодні стоїмо на порозі 40-го театрального сезону. Ми запланували чимало цікавих подій і ця виставка відкриває цикл святкувань. Ми дуже скучили за глядачами, наші актори завжди готові дарувати вам цю радість”.

Також Мирослав Петій додав, що наразі в чинному репертуарі театру є понад 50 вистав, серед них як уже знані п’єси, так і нові. Зокрема, у період карантину колектив підготував дві театральні прем’єри, які чекають на глядачів.

Із вітальним словом виступив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, привітав колектив з ювілеєм, побажав артистам творчих успіхів, додав, що юні ужгородці з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Із вітальним словом виступили й очільниця департаменту культури Закарпатської ОДА Оксана Бабунич, художня керівниця Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук. Колектив хору, який невдовзі також відзначатиме ювілей – 75 років, подарував іменинникам і глядачам вокальні й танцювальні номери.

Триватиме виставка “Світ театральної ляльки” до 14 вересня, повідомив відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *