За допомогою “Батьківщини” та “ЄС” Петров переграв Балогу в новообраній Закарпатській облраді

Про це пише Павло Федака:
Генерал Олексій Петров переграв своїх політичних опонентів. В першу чергу Віктора Балогу, який мав усі шанси утворити більшість у Закарпатській облраді за участі “Команди Балоги”, “Батьківщини”, “ОПЗЖ”, “За Майбутнє” та закарпатських угорців з “КМКС”.
Але ВО “Батьківщина” вирішила, що краще бути у провладній коаліції. Так само поступила і “Європейська Солідарність”, яка увійшла в більшість зі “Слугою Народу”, “Рідним Закарпаттям” та “Батьківщиною”.
Обидві опозиційні на загальноукраїнському рівні політсили отримали посади заступників голови облради.
Господарі “Рідного Закарпаття”, яке має найбільшу фракцію у Закарпатській облраді, вирішили не претендувати на керівні посади, але можете бути певними – нардепи Петьовка, Лунченко, Горват та Поляк свого не упустять і отримають компенсацію іншим чином.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 грудня, під час першого засідання сесії Закарпатської обласної ради восьмого скликання. Депутати обрали очільника облради.За результатами таємного голосування головою Закарпатської обласної ради став Олексій Петров.

За даними, озвученими лічильною комісією, Олексія Петрова свої голоси віддали 37 депутатів.

Голова Закарпатської обласної ради запропонував кадидатури заступників. А саме, Андрія Шекету від «Батьківщини» як першого заступника голови обласної ради та Дениса Мана як заступника голови обласної ради від «ЄС». За результатами таємного голосування першим заступником голови Закарпатської обласної ради став Андрій Шекета, заступником голови облради – Денис Ман.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *