З електронним цифровим ключем – ще 14 тисяч закарпатців

З початку 2014 року в Закарпатській області відділи реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів видали майже 14 000 сертифікатів відкритого електронного ключа.
Для платників, що вирішили отримати посилений сертифікат ключа електронного цифрового підпису, буде корисно знати наступне.
1. Строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить 2 роки з моменту їх формування.
2. Посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://acskidd.gov.ua).
3. Генерація особистих ключів підписувачів виконується на носії платника податків (змінні флеш-носії, оптичні носії CD/DVD для запису, захищені носії ключової інформації тощо).
Кожен особистий ключ підписувача повинен бути записаний на окремий носій інформації. Наприклад, представнику юридичної особи необхідно мати при собі три носії інформації (для ключів директора, бухгалтера та електронної печатки).
Особистий ключ має властивості прихованого файлу і відображається, якщо у налаштуваннях папок включена функція відображення прихованих файлів.
4. Програмне забезпечення для роботи з електронним цифровим підписом, в тому числі для подання звітності до органів ДФС в електронному вигляді, ви можете завантажити, перейшовши за посиланнямhttp://acskidd.gov.ua/program_obespech.
5. Працівники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності особисто генерують ключі електронного цифрового підпису безпосередньо в установі або в акредитованому центрі сертифікації ключів.
Генерація ключів Працівників за довіреністю не дозволяється.
6. На Офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів ви можете завантажити форми реєстраційних документів та зразки їх заповнення, переглянути перелік документів, необхідних для реєстрації.
Якщо ви заповнили реєстраційні заяви, зібрали необхідні документи для реєстрації та отримання послуг електронного цифрового підпису зверніться до будь-якого представництва АЦСК ІДД. Наразі у Закарпатській області діють два відділи реєстрації користувачів за адресами: м. Ужгород, вул. Духновича, 2, та м. Тячів, вул. Армійська, 2.
Детальніші довідки можна отримати за телефонами (0312) 61-46-41 та (0313) 42-12-41.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *