“Свобода” вимагає розпуску Ужгородської міськради

Події, що відбуваються у міській раді Ужгорода, мають усі ознаки добре зрежисованого спектаклю. Ужгородська “Свобода” висловлює обурення з приводу цинічного знущання над правами громади та принципами місцевого самоврядування.

Постійна боротьба між депутатськими групами за вплив на розподіл ресурсів, нехтування інтересами мешканців міста, систематичне порушення норми про особисте голосування депутатів і тому подібні факти дають усі підстави вважати Ужгородську міську раду нелегітимною.

Кожен громадянин нашої держави розуміє, що Україна перебуває у стані відкритого військового протистояння з Росією. Будь-яка дестабілізація в суспільстві може збільшити вже наявну небезпеку для суверенітету України. У такий напружений період легко спровокувати силові протистояння, що можуть призвести до непоправних наслідків. Звертаємося до осіб, які вважають себе обранцями громади Ужгорода, негайно висловити недовіру міському голові та скласти мандати, чим зупинити наростання протестних акцій.

Закликаємо свідомих ужгородців поставити свій підпис під зверненням громади до депутатів Верховної Ради України з проханням призначити дострокові вибори міського голови та депутатського корпусу Ужгорода, щоби засвідчити недовіру нинішнім депутатам.

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *