Ющенко: “Балога – це я!” – Сергій Ратушняк про візит екс-президента України

Ющенко: “Балога – це я!” – Сергій Ратушняк про візит екс-президента України

В рамках передвиборчої агітації до Ужгороду завітав зрадник великої надії всього українського народу – помаранчевий самоотруєний гарант Ющенко.

До якого рівня може падати громадський діяч, який зрадив щонайменше пів України і кожен свій день при владі перетворював на мільйонні хабарі. Найбільш плідним періодом для самого президента-бджоляра  виявився балогівський.

Я поясню простим людям, що це таке на деяких маленьких цифрах. Це саме ця солодко-смердюча парочка впроваджувала “вічні національні цінності” через готівковий прейскурант. Ось його фрагменти.

– Нач. районого земельного відділу (біля Києва, Крим, берег моря) – 2  млн.дол.США;

–  Губернатор (в залежності від економічної ваги) –  5-15 млн. дол. США;

– Призначення суддею указом Президента – 50 000 дол. США. Було  призначено за п’ять років 2100 суддів. Касовий збір – 110 млн. дол. США  (один з інкасаторів – Петьовка і брати).

– Голова обл. судів – 1-5 млн.дол. Зварич не виняток. 2 млн. в кабінеті якраз і чекали інкасатора від Ющенка-Балоги, але барига закарпатський був невдоволений деякими рішеннями пана Зварича, тому й  нашептав бджоляру про те, що потрібно перед виборами здійснити  імітацію боротьби з корупцією і влупити когось на Заході, щоб не було перекосів по Сходу. Ось вам і гучний процес.

– Відкупні після виборів “за недоторканність” – 5-50 млн. дол. США. З кожного олігарха. Збір відбувався вже до інаугурації, де гарант набожно молився і клав різні руки на Конституцію і Пересопницьке Євангеліє.

– Нач. митниці – 3-5 млн. дол. ЩОМІСЯЦЯ.

– Нач. Одеського порту – 5-10 млн. дол. ЩОМІСЯЦЯ.

– Нач. обл. міліції – 1-5 млн. або щомісячна такса. Тарифи може озвучити Луценко.

– Приватизація і судові рішення по майну – 10-50 % реальної вартості об’єкту. Тут рух був від 1 до 100 млн. дол.

– Ордени, медалі, почесні грамоти, відзнаки, помилування ув’язнених тощо – від 5 до 300 тис. дол.

– До цього додайте генералів, керівників ДПА, СБУ, прокуратури тощо. Також всі ці посади на районних рівнях. Весь дипломатичний корпус, аташе, торг. представництва тощо.

– Відкати на повернення ПДВ, держзамовлення, підряди, тендери, закупівля і реалізація до держрезерву… Безкарна  контрабанда й по сьогоднішній день.

Можна продовжувати і продовжувати. Чи не правда, пане Ющенко? Чи не це і є для вас НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕЄЮ? Бо це ваш рівень осмислення  національної ідеї – своя кишеня, Кучма – батько, а В.Гетьман – в  могилі.

ОСЬ ЧОМУ ПІСЛЯ ДВОХ ТИЖНІВ “СУМЛІННОЇ” ПРАЦІ В СЕКРЕТАРІАТІ ЦЬОГО ПОМАРАНЧЕВОГО ВИРОДКА БЕЗГРАМОТНЕ ЧУДОВИСЬКО БАЛОГА ДОЗВОЛЯЄ СОБІ КУПИТИ ЛІТАКА ЗА 15 МЛН. ДОЛ.США З АМЕРИКАНСЬКИМИ ПІЛОТАМИ І ВИВЕЗТИ ЗА РІК ПОНАД ПІВМІЛЬЯРДА В ШВЕЙЦАРІЮ. І тоді, і сьогодні залишаючись бомжем по декларації і маючи можливість по 2-3 млн. дол. США   викидати на кожен виборчий округ, де веде себе, братів і холуїв – Камишів, Смоланок, Чучок і іншого політичного непотребу. З єдиною  метою – ЗБЕРЕГТИ НАГРАБОВАНЕ І ПРИМНОЖИТИ ДО НАСТУПНИХ ВИБОРІВ.

Ось вам і відповідь чому ця ганеба на прізвисько Ющенко розродилась колись на фракції: “Балога – це я!” Та це Ти, ЧМО, а він це ТИ – ЧМО!

І тому держава п’ять років деградувала і втратила перспектив ще на  двадцять.

Ось вам і відповідь – чому таке невігластво як балега-Балога потрібне всім президентам. А як ви думаєте, які кадри призначалися  указами так званого президента Ющенко по сходу і півдню України? Ось вам і облрада в Закарпатті, і міністр МНС, що заявами витирає об Президента ноги і недоторканність по кримінальній діяльності і літаки  без декларації. При чому у всіх є візи до “оплоту права і демократії” – США.

А зараз Ющенко на виборах відпрацьовує своє місце на волі. Адже саме цей зрадник і ворог українського народу, для впровадження в газову схему Фірташа і здобуття свого першого мільярда, – особисто привіз в  Москву Фірташа, зруйнував ціну 50$ на газ, яку ми мали платити до 2011-го року.

ОСЬ КОГО ПОТРІБНО РОЗСТРІЛЯТИ ПЕРШОГО ЗА ПОГРАБУНОК УКРАЇНИ І  УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ЧЕРЕЗ ГАЗОВІ УГОДИ!

Адже саме ця низька ціна від Росії була для нас багатомільярдним кредитом для реконструкції та перебудови промисловості і комунальної сфери на енергозберігаючі технології, а так – все на “Росукренерго” і в  кишеню Ющенкам.

Хай живе сто років, але буде проклятий і він, і його подільники та поплічники, які нашу світлу віру і любов до України продали і зрадили.

Покидьки Ющенки-Балоги не мають право на місце в політично-громадському житті і мають за сотні злочинів, скоєних проти  народу України предстати перед судом.

Жодна порядна людина не може голосувати за Ющенків – Балог і їхніх холуїв.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.