Categories Новини

“Соціологічна” повія живе в Ужгороді

Балогівську повію Федора Шандора, він же Ферко Машлик, що фіглював на міському ромському радіо, з якого з чижмарями вкрали гранд Сороса на суму 300 тис.дол.США – понесло.

Видає себе за політолога, який під кримінальну скупку голосів бандою балог підводить ніби так звану соціологію.

Коли її проводить київський інститут, то опитує 2000 респондентів за два тижні, то дає Ратушняку – 22,3%, Чучці (партія «Барва») – 8%, Смоланці (партія «Барва») – 4%. Це і роздратувало балог.

Шандор же за один день робить 9000 опитувань і виводить лідерами… Партію «Удар», про що всім відомо і під її рейтинг підводить ОПОЗІЦІОНЕРІВ: Буланов, Чучка, Смоланка!!!

Висуванці Балоги, холуя і злодія всіх провладних режимів і члена нинішнього уряду, Смоланка і Чучка – ОПОЗІЦІОНЕРИ! До кого опозиціонери? До влади? Так Балога і є влада. З 1998-го року.

А Ферко приклеїв Ратушняка до рейтингу ПР і пана Ковача. Це ж треба бути такою наволоччю! Краще б в прямому ефірі, пан Машлик зробив міньєт Балозі. Разом з іншими «опозиціонерами» – децарем і дохтором.

Машлик, ожирівший і нещасний Чучка вже собі намалював 40%, а ти так мілко. Очевидно, з моменту опитування Київським інститутом Боров з Баранинців, котрий з дитсадка зробив корчму, за останній тиждень злітав в космос і став Гагаріним з «Деци», що в нього виріс рейтинг в десять разів, а Смоланка почав відповідати за схід і захід сонця, бо ж ніч і лампочки вже забив під себе Ковач.

А тим часом половина ужгородської міської ради, вся районна рада в кабінетах голів сільрад і на зустрічах з усіма іншими кандидатами умовляють, шантажують, сують гроші, щоб всі знімалися на користь Смоланки і голосували, і фальсифікували на користь Смоланки…

Про що це свідчить? Що не так все добре з рейтингами, а Балоги дали кошти і треба відпрацьовувати.

Більш того, коли скупка при повній сліпоті МВС і Ко, як і в 2010-му, у бариг відбудеться, повії вищого штибу (не наш Машличок, а пани Попов, Цибулько, Карасьов і інші) вже в обідній час, замість 22.15 оповістять, що в Ужгороді перемагає Пупкін. Ось цей сценарій і почався.

Політолог Пітю Шандор-Попов-Карасьов,

Сlipnews.info

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *