Юристи УжНУ допомогли міліціонерам в зоні АТО (ФОТО)

Цей бронежилет ізраїльського виробництва, який має найвищий рівень захисту, оберігатиме життя закарпатських правоохоронців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Закарпатських правоохоронців, які ризикують своїм життям, беручи участь в антитерористичній операції на Сході України, вирішили підтримати викладачі та студенти юридичного факультету Ужгородського Національного університету.

За власні кошти вони придбали найновіший бронежилет ізраїльського виробництва, який має найвищий рівень захисту. Цей коштовний подарунок викладачі кафедри конституційного та порівняльного права юрфаку УжНУ днями передали керівнику закарпатської міліції полковнику Сергію Шараничу. А перед тим бронежилет був освячений в церкві, аби Господь оберігав власника бронежилета.

Серед працівників закарпатської міліції чимало колишніх випускників юрфаку УжНУ, тож керівництво кафедри висловило пропозицію, аби комусь із них і передали даний бронежилет. Це побажання виконав днями заступник начальника УМВС області полковник начальник кримінальної міліції Василь Русин, який зараз побуває у зоні бойових дій на Донеччині разом із закарпатськими правоохоронцями. Сьогодні він передав бронежилет від УжНУ нашому бійцю. Наразі ж в зоні бойових дій на Сході України перебувають 60 закарпатських міліціонерів.

Водночас очільник УМВС Сергій Шаранич запропонував студентам юрфаку УжНУ відвідати навчання з бойової підготовки закарпатських правоохоронців, де готують бійців для АТО, й взяти участь в тренувальному процесі з тим, аби в майбутньому хтось із них влився в ряди міліціонерів і взяв участь в антитерористичній операції.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

жилет3 жилет жилет2


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.