В Ужгороді презентують RoadMasterPlan

 

   У середу, 16-го липня, об 11.00 у приміщенні Генерального консульства Угорщини в Ужгороді (Православна наб., 12) за інформаційної підтримки Ужгородського прес-клубу відбудеться прес-конференція, присвячена презентації нового проекту «RoadMasterPlan – економічна інтеграція прикордонних регіонів шляхом сприяння розвитку транспортної інфраструктури».

    Проект виконується у рамках Програми Східного Партнерства Міжнародного Вишеградського Фонду Агентством місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс» (м. Ужгород, Україна), Асоціацією регіонального розвитку «КІУТ» (Угорщина), Асоціацією розвитку туризму у регіоні Бодрог «Бодрогтур» (Словаччина), а також Асоціацією інновацій та трансферу технологій «Горизонти» (Польща).

Під час прес-конференції планується ознайомити громадськість і журналістів із запланованими заходами проекту, а також з іншими цікавими спільними ініціативами і проектами українсько-угорської співпраці.

Під час прес-конференції журналісти матимуть змогу поставити запитання присутнім Генеральному консулу Угорщини в Ужгороді, п. Йожефу Бачкаі, п.Євгенію Лукші, Агентство місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс», п. Ондрашу Ракоці, виконавчому директору Асоціації регіонального розвитку «КІУТ» та іншим представникам партнерів у проекті.

 

      Діяльність партнерів у проекті спрямована на економічний розвиток прикордонних територій на зовнішніх кордонах ЄС, а саме прикордоння Угорщини та України. Оскільки транспортна інфраструктура є одним із головних чинників розвитку територій, проект ставить перед собою ключове завдання розробити техніко-економічне обґрунтування для будівництва автодороги, що з’єднає сусідні Угорщину та Україну, з визначенням пунктів її перетину кордону та з’єднання з автомагістраллю між містами Ужгород та Мукачево.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *