Юна закарпатка отримала перемогу в конкурсі малюнків «Ліси поруч з нами»

З нагоди святкування Міжнародного дня лісів Національне представництво Forest Stewardship Council в Україні провело конкурс дитячих малюнків «Ліси поруч з нами». Метою конкурсу було формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та користування лісовими продуктами.
Географія конкурсу вражаюча та охопила майже всю Україну, листи надійшли з різних регіонів країни, з найвіддаленіших містечок і сіл. Всього протягом конкурсу було отримано 849 робіт. Кожен малюнок відрізнявся креативністю, оригінальністю, ідеєю, кропіткою роботою та технікою виконання. У своїх малюнках учасники поділилися своїм баченням лісів, їх багатством і цінністю для людини та планети, важливістю лісів, продуктів й послуг, що ліси нам надають.
На більшій частині малюнків – флора і фауна природи України, перенесена з дитячої уяви на білий лист: чорні лелеки, козулі і олені, куріпки та фазани, рідкісні рослини.
Переможці визначалися шляхом відкритого голосування в мережі фейсбук на офіційній сторінці FSC Ukraine. Результати конкурсу:
1-ше місце- Ливринц Софія Михайлівна (Закарпатська область)
2-ге місце – Сливка Маркіян Петрович (Львівська область)
3-тє місце – Бетян Михайло Георгійович (Чернівецька область)
 Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.