Ярема готує Закарпаттю “люстрованого” прокурора Кайла (ВІДЕО)

Генпрокурор Віталій Ярема має намір призначити прокурором Закарпатської області колишнього першого заступника обласного прокурора Івана Кайла.

кайло4

Про це “Трибуну” інформуюють джерела в прокуратурі Закарпатської області.

Іван Кайло є одним з найскандальніших прокурорів за всю історію Закарпатської прокуратури, звинувачувався громадськістю у покриванні вбивць та отриманні хабарів.

У березні 2014 р. Правий сектор Закарпаття провів привселюдну люстрацію одіозного прокурора, провівши з ганьбою його через ціле місто до приміщення Закарпатської ОДА де заставив його написати заяву про звільнення.

Таке призначення представника старого режиму на прокуроську посаду свідчитиме, що в українській прокуратурі нічого не змінилося, а посади і надалі продаються і купляються. Тішить лише одне, що український  народ вже інший і якщо треба, то вдруге люструватиме кайлоподібних прокурорів.

На цей раз інтереси Кайла лобіює нардеп Віктор Балога.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

6 відповідей до “Ярема готує Закарпаттю “люстрованого” прокурора Кайла (ВІДЕО)”

  1. Інтересно, в чому го типир будут винити, коли Нагірний вже сидит! Прокурорські криси типу Б і К щось придумавуть. Одно прошу, поміняйте вже всяких бездарей на посадах!

  2. Та най Ярема і приїде його представляти, унесуть люди обох у мусорник, скоти, як так можна цинічно рахувати людей за бидло. Мало там одного корупціонера-пяниці Русняка?

  3. Хлопці, нікого виносити не будут, куплені правосекористи розбомблені, гроши на дают, по сракам дустали, криша удпала і нах. вони тепер нікому не нужні. А то ко туй пише, то прокурворські криси, які ся лиш представляють всіма підряд. Є май достойний у вас варіант, кажіт. Лиш достойний а не ваш! А нєт та не звіздіт, а ідіт по кабінетам робити!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *