Різдв’яне послання єпископа Ужгородського і Закарпатського Кирила

Владика1Христос був одночасно і Бог і чоловік, «весь в нижніх і весь в вишніх, весь у всьому і весь в одному». Він став нам подібним щоб нас зробити подібними собі і безсмертний зійшов до смертних створивши їх безсмертними і вознісся знову до Отця.

Про Христа Преподобний Єфрем навчає нас як про Сина Божого, як про Бога народженого від Бога, від Його сутності, як світло від світла, як про Царя і Сина Царя.
Христос народжується, порушуються закони єства. Світ горній повинен наповнитися і я проголошую силу дня. «Безплотний воплощується, Слово отвердіває, Невидимий становиться Видимим, Неосяжний Осяжним, Безлітний і Безпочатковий починається. Син божий стає Сином Людським. Різдво є Богоявлення, феофанія, тому, що Бог явився людям через Народження, навчає нас Свт. Григорій Богослов»
Новонароджений Христос промовляє до кожного з нас: «Насліддя тобі приготував я вічне царство, всі блага Мої вручив тобі як Цар, для тебе я Чоловіком став, бажаючи викупити життя твоє від тління, тобі приготував чертог на небесах і зробив щоб Ангели спрямували Тебе в цей чертог і ти, душе, увійшла туди с радістю»
Хвала Тому, Хто зійшов до нас у людському єстві, хвала Невидимому, що ради нас став видимим, хвала Вічному за нас прийнявшому смерть, хвала Сокровенному, котрого ніякий розум осягнути не може і Котрий по благодаті своїй став осязаємий, через воплощення.
Новонароджений Ісус «Є образ Бога Невидимого, народжений раніше всякого створіння; бо Ним створено все, що на небесах і що на землі, видиме і не видиме… усе Ним і для Нього створено і Він є раніш усього, і все Ним стоїть» (Кол. 15 – 17)
Бо Немовля народилося нам – Син даний нам; владарювання на раменах Його, і наречуть Ім’я Йому: Дивний Радник, Бог Кріпкий, Отець вічності, Князь миру (Іс. 9,6)
І вийде паросток від кореня Ієсеєвого, і гілка виросте від кореня Його (Іс. 11,1)
Ось, Бог – спасіння моє: уповаю на Нього і не боюся; бо Господь сила моя, і спів мій Господь; і Він був мені на спасіння (Іс.12,2)
Й утвердиться престол милістю, і сяде на ньому в істині, у наметі Давидовому, суддя, що шукає правди і прагне правосуддя (Іс. 16,5)
Україна стояла і стояти буде. Моліться і кайтеся і просіть Господа щоб зміцнив Вітчизну нашу – Святу Русь – Україну. Один із уділів Божої Матері на землі, щоб нею і ми освятились.
Радуйся. Ой радуйся земле
Син Божий народився
Все може рідна Українська земля. Вона може нагодувати нас запашним короваєм Українського хліба. Вона може напоїти нас кришталевою джерельною водою. Вона може замилувати нас своїми прекрасними краєвидами. Одного не може Українська земля – захистити себе. Тому захищати її повинні ті, хто споживає її запашний коровай, п’є її джерельну воду, милується її краєвидами. Тобто ми з вами Українці, які свято віруємо в Новонародженого Младенця Христа який прийшов спасти світ.
Глянь оком щирим о Божий Сину
На нашу землю, на Україну
Зійшли їй з неба дар превеликий,
Щоб Тя славила на вічні віки
Хто заперечує, що Марія народила Бога, той не побачить слави Божества Його; і хто заперечує що носив він безгрішну плоть, той не отримає спасіння й життя, яке дарується через тіло Його.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *