Сьогодні в Ужгороді у мікрорайоні Шахта корова провалилася у вузьку траншею.
На одній з вулиць району за коньячним заводом пастух гнав корів додому, побачивши транспортний засіб він вирішив пошвидше прогнати худобу. Одна з корів упала в глибоку траншею, яка вже тривалий час перебуває незакопаною. В неї до речі можуть впасти і люди, виникаэє питання чому до цих пір не завершили роботи на цій ділянці дороги?
Через деякий час вдалося розкопати траншею та витягнути тварину назовні.
Ужгород Інфо http://uzhgorod-ua.com





