На Закарпатті “Єцівська” фірма-одноденка виграла мільйонний тендер

МотильчакЗакарпатський обласний центр зайнятості Держслужби зайнятості Мінпраці та соцполітики України 5 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Закарпатгарантбуд» на реконструкцію адміністративної будівлі Хустського міськрайонного центру зайнятості. Вартість угоди склала 1,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року в приміщенні повинні реконструювати комунікації, стіни, сходи, ганок входу, перекриття, дах, мансардний поверх, зробити внутрішнє і зовнішнє оздоблення, тощо. Роботи фінансують з коштів фондів соціального страхування. Засновником фірми «Закарпатгарантбуд» є Іван Савчинець, директором – Олег Мотильчак. За даними Центру політичних студій та аналітики останній є сином депутата Закарпатської облради від «Єдиного Центру» Михайла Мотильчака. Фірму зареєстровано у селі Ракошино Мукачівського району – рідному селі Мотильчака. Компанія має 1 тис грн. статутного капіталу. Єдиний тендер, який вона вигравала раніше – ремонт сільради в с. Бене Берегівського району за 290 тис грн. минулого року. На цьому тендері «Закарпатгарантбуд» мав двох конкурентів. Перший – ПП «Хустська пересувна будівельно-комерційна фірма». Засновником фірми є депутат Хустської райради («Фронт Змін») Володимир Волощук. Другий конкурент – ТОВ «Будівельна Компанія Квадрат». Засновниками фірми є Василь Пригара, Олег Єрьоменко.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

  1. Як же фучиш директор центру міг е передати замовлення єдиноцентристам якщо в нього з ними давня дружба ще з часів розподілу гуманітарки після повені
    підніміть повідомлення того часу про склади на яких згнили сотні тонн допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.