Як обирали медичну раду Закарпаття (ВІДЕО)

громадськаУ вівторок відбулось засідання Громадської Ради з питань охорони здоров‘я при обласному управлінніохорони здоров’я.

У роботі Ради прийняли участь 30 представників громадських організацій краю. На засіданні обрано голову Громадської Ради, заступників та секретаріат. Також прийнято рішення про створення чотирьох комісій в яких члени громадської ради працюватимуть за такими напрямками:

  1. Комісія по захисту прав і безпеки пацієнтів.
  2. Комісія з економічного розвитку медичної галузі.
  3. Комісія з підвищення кваліфікації медичних кадрів і правового захисту медичних працівників.
  4. Комісія з реформування галузі охорони здоров’я і якості надання медичної допомоги.

Під час обговорення кандидатур на голову ради декілька кандидатів взяли самовідвід. Шляхом рейтингового голосування на посаду керівника Громадської ради обрано представника громадського об’єднання «Сила громадського контролю» Ірину Котлярову. Посади заступників голови Громадської ради посіли керівник благодійної організації «Спільне об’єднання соціум» Володимир Шевчук, який очолює на Виноградівщині єдину в області службу паліативної допомоги та представник ГО «Спортивний клуб «Нива-Невицьке», переможець міжнародних турнірів з кікбоксінгу, який нині займається вихованням проблемних підлітків – Павло Павлов.

Секретаріат Ради очолила президент Асоціації медичних сестер Закарпаття Андріана Савич.

Також до участі у роботи Громадської Ради додатково подали заяви та документи представники ще трьох громадських організацій: «Щит» – Іван Цендра, «Громадський комітет медичної допомоги Закарпаття» – Наталія Кабацій та «Закарпатське відділення Товариства мікробіологів України ім. С.М.Виноградського» – Віктор Петров

Відтак, наступне зібрання Громадської Ради при УОЗ відбудеться у п’ятницю 4 липня о 16.00 за адресою: м. Ужгород, пл.. Театральна, 6 (конференц-зал ОМІАЦ).

До цього часу члени Громадської Ради визначаться в якій з профільних комісій працюватимуть та підготують свої пропозиції щодо подальшої роботи.

Свої пропозиції та побажання щодо співпраці прохання надсилати за адресою: [email protected]

 Запрошуємо всіх громадських активістів та представників ЗМІ до співпраці.

Запрошуємо всіх громадських активістів та представників ЗМІ до співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *