Виноградівець задекларував мільйон гривень

Виноградівець задекларував мільйон гривень

Cтаном на 01.03.14р. до ДПІ у Виноградівському районі  подано 170 декларацій про майновий стан та доходи громадянами, які зобов’язані декларувати доходи, та тими, які мають право на отримання податкової знижки.
Згідно з поданими деклараціями до сплати задекларовано 350,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, 7 декларацій подано громадянами, які одержали дохід від продажу рухомого та нерухомого майна; 10 громадянами, які одержали дохід у вигляді спадщини
Один громадян задекларував одержані доходи в сумі більше 1 млн. гривень і сплачено 301,9 тис. грн. податку.
Подано 126 декларації для отримання податкової знижки. До повернення з бюджету підлягає 115,3 тис. гривень.
При цьому,  фахівці ДПІ у Виноградівському районі  ГУ Міндоходів у Закарпатській області  нагадують громадянам, які здають в оренду власну нерухомість ( квартири, будинки, кімнати тощо), що вони зобов’язані самостійно нарахувати  та сплачувати  до бюджету податок на доходи з фізичних осіб за ставкою 15% або 17%.
Річна податкова декларація подається до державної інспекції за місцем проживання (реєстрації) громадянина по закінченню звітного календарного року  – до 1 травня.
Відтак фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій декларації.

За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі
ГУ Міндоходів у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *