На Закарпатті шукають розкрадачів бюджетних коштів

Органи прокуратури Закарпатської області розпочали масштабні перевірки в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо стану виконання заходів з економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» № 65 від 01.03.2014р., яка вже набрала чинності.  

 

 Встановлено, що розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій проведено з порушенням вимог бюджетного законодавства.

 

 Окрім того, Державною фінансовою інспекцією в Закарпатській області, спільно з прокуратурою області, узгоджено проведення контрольних заходів щодо достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету з оплати товарів, робіт і послуг, на які поширюється дія Закону України «Про здійснення державних закупівель».

 

 Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Закарпатті шукають розкрадачів бюджетних коштів”

  1. Кто там ищет и где! Вот когда поставят на уши коммунальные предприятия близкие к мэрам, которые , как насосы сосут деньгу из бюджетов может поверят люди

  2. Будуть відьом шукати і як завжди не там де треба. Сітка буде з дуууже великими ячейками. Вся велика риба втікне, а залишаться як завжди плотвички. Ми це вже проходили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *