Doc.ua запис до лікаря

Вийшов перший номер газети Ужгородської Федерації Єдиноборств

Вийшов у світ перший номер періодичного видання Громадської організації «Ужгородська Федерація Єдиноборств».

У цьому випуску газети можна дізнатись, що до цієї громадської організації входять молоді ініціативні й активні люди, спортсмени й ті, кому небайдуже майбутнє свого міста, рідного краю. Учасники федерації піклуються про ужгородців та намагаються допомогти їм у різних сферах життя. Євген Молнар, президент ГО «УФЄ» розповів про бачення майбутнього свого міста, в яких пріоритетних напрямках рухається і розвивається організація, чим саме допомагає пересічним ужгородцям, заради чого була створена та багато іншого.

У першому номері газети дізнайтесь, що таке новий спортивний рух Street Workout, чому бути здоровим сьогодні модно, які вправи виконують учасники руху, а також про підтримку Street Workout Ужгородською федерацією єдиноборств і практичні результати такої співпраці — встановлення спортмайданчику на території шостого училища.

Читайте про молоду команду громадської організації, прагнення та життєву позицію кожного з них: Молнар Євген, Корпанець Юлія, Жулинський Андрій, Щербей Анатолій та Щербей Євген. Всіх їх об’єднує прагнення побудувати нову країну, орієнтовану на європейські цінності.

Дізнайтесь про спортивну подію, організовану Ужгородською Федерацією Єдиноборств — спартакіаду у смт. Середнє, Ужгородського р-ну, Закарпатської області. Спартакіада покликана популяризувати здоровий спосіб життя і викликала чималий інтерес серед місцевих спортсменів, а також учасників із інших сіл. Були проведені силові змагання серед місцевої молоді, а також показові виступи спортсменів із Федерації Єдиноборств та Street Workout.

Також дізнайтесь про допомогу учасників Ужгородської федерації єдиноборств у довгоочікуваній ліквідації сміттєзвалища у мікрорайоні “Радванка” у м. Ужгород. З цього приводу Євген Молнар, президент ГО УФЄ вкотре нагадує: “Ми з радістю будемо розглядати звернення і прохання всіх громадян і допомагати їм у вирішенні різних проблем”.

1_A3-1

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *