Всі закарпатські правоохоронці та чиновники люструватимуться “Правим сектором”

Всі закарпатські правоохоронці та чиновники люструватимуться “Правим сектором”

 сачкоБудь-яке призначення держслужбовців та правоохоронців в Закарпатті повинно здійснюватись через проходження кандидатом процедури публічної люстрації місцевою громадою.Про це мовиться у заяві розпосюдженій “Правим сектором”

Я, керівник “Правого сектору” Закарпаття, Олександр Сачко, заявляю :

 

  1. Будь-які накази про залякування, підпали, розбої та інші неправомірні дії від імені “Правого сектору” ніхто не давав.

  2. Від імені Правого сектору мають право виступати виключно офіційні представники : я або особи, уповноважені мною.

  3. Всі дії, вчинені чи оголошені від нашого імені без офіційного визнання будуть вважатися провокацією і отримають відповідну реакцію.

  4. Є час руйнувати, є час будувати. Ми наразі прибираємо наш спільний дім.

 

 

На сьогоднішній день тіла загиблих Героїв Майдану ще не охололи, а зло не отримало покарання, проте вся країна від столиці до найменшого села вже гуде про поділ посад.

 

У зв’язку з почастішанням неправдивих повідомлень стосовно дій Правого сектору, офіційно заявляємо, що будь-яке призначення в області повинно здійснюватись через проходження кандидатом процедури публічної люстрації місцевою громадою.

 

Кожна людина мусить зрозуміти, що ніхто, окрім неї самої, не прийде наводити лад у її домі : ні влада, ні опозиція, ні Правий сектор.

2 Comments

  1. Саме так! Тільки так! Не можна дозволити, щоб хоча б одна зміюка непомітно прослизнула через сито люстрації! Інакше це буде зрада пам”яті загиблих за світле майбутнє України героїв.
    Кожен член своєї громади має тепер пильнувати за чистотою нової влади та дозволяти займати посаду не тим, хто вміє говорити, а лише тим, хто дійсно є порядною людиною.
    Але залишається відкритим питання, з яких людей буде складатися “комітет люстрації” в тих чи інших громадах?

  2. Очень своевременное и актуальное заявление. потому что в отсутствие противовеса в лице капитулировавшей ПР во власть со всех щелей начнут лезть ЕЦ-овцы, подгонямые Балогой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.