Родина Голови Конституційного суду покинула Україну

стрижакаЯк стало відомо “Трибуні” родина колишнього Голови Конституційного суду Андрія Стрижака, що мешкала в Ужгороді покинула територію України. Виїхав також його син Андрій, депутат Закарпатської обласної ради від Партії Регіонів разом з дружиною та двома дітьми.

Як повідомлялося раніше, колишнього Голову Конституційного суду України Андрія Стрижака судитимуть за державну зраду. Про це повідомило “Трибуні” джерело у Верховній Раді.

Як відомо, 30 вересня 2010 року Стрижак Андрій Андрійович разом з іншими суддями Конституційного суду голосував за відновлення дії Конституції України в редакції 1996 року шляхом прийняття рішення Конституційного суду України у справі про дотримання процедури внесення змін до Конституції від 8 грудня 2004 року. Це безпрецедентне беззаконня дало можливість узурпувати владу Віктору Януковичу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

7 відповідей до “Родина Голови Конституційного суду покинула Україну”

 1. Родина стрижака ( старого і малого) не просто покинула межі Украіни, а в спішному порядку , зібравши в попіхах лише пару валіз, ВТІКЛИ !!! в США на довго, можливо назавжди.
  Ганьба зрадникам Українського Народу !

 2. Заслужено і справедливо! Лише хто їх і де знайде.Вони покинули країну з мільярдами людських грошей! Щурі отруйні!

 3. Чому та на якій підставі дозволено пиздюку і сволочу Стрижаку покинути територію України та ще й з усією сім”єю.Він втік, як щур в Америку і на гроші, що незаконно нагарбав,забрав із собою і твм буде доживати свій вік. долбоєба стрижака треба було віддати під трибунал.він,як голова конституційного суду україни,сприяв у зміні конституції україни.завдяки йому зек бандюкович узурпував владу в державі,за що й страждали наші співвітчизники.треба негайно забрати у власність держави все його майно на території україни та передати у власність держави.адже він його придбав незаконним шляхом.нажився ідіот вдосталь.здохби він і його нащадки.

 4. Шановні Українці,а як це так Ви забули за пана Балогу та пана Пукшина,який і потягнув Стрижака до Конституційного Суду, для того щоб задовільнити свої інтереси та приймати НЕКОНСТИТУЦІЙНІ РІШЕННЧ проти нашої Держави!!!
  А тепер бачимо результат…..Та бородота сволота,яка бігає по партіям та продається за пару мідняків як ІУДА, стала винуватцем смерті “Небесної Сотні”!!!
  БАЛОГУ НА НАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Шановні Українці,а як це так Ви забули за пана Балогу та пана Пукшина,який і потягнув Стрижака до Конституційного Суду, для того щоб задовільнити свої інтереси та приймати НЕКОНСТИТУЦІЙНІ РІШЕННЯ проти нашої Держави!!!
  А тепер бачимо результат…..Та бородата сволота,яка бігає по партіям та продається за пару мідняків як ІУДА, стала винуватцем смерті “Небесної Сотні”!!!
  БАЛОГУ НА НАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. А це чмо, Стрижак, втекло , так і не розрахувашись з людьми які йому щось там будували,…робили. Так звично…все на халяву ще й відповідальності не нести.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *