Владика Ніл у В. Бичкові відслужив літургію з чашею, яка належала Августину Волошину

Апостольський адміністратор МГКЄ владика Ніл очолив святкову літургію з нагоди святкування 150-річчя від дня народження о. Августина Волошина на місці останнього служіння на Батьківщині, у селищі Великий Бичків.

На Божественній Літургії Владика Ніл використовував чашу, що належала отцю Августину Волошину. В проповіді о. Франциск Онисько підкреслив вклад о. Августина у національне та духовне життя українського народу. Його життя та служіння були присвячені глибокій вірі, милосердю та розумінню людських страждань. Також не можемо оминути і його внесок в розвиток Мукачівської греко-католицької єпархії, до якої він сам належав.

“У Великому Бичкові о. Августин знаходив нове духовне натхнення. Це місце, з його красивими природними ландшафтами та теплими, привітними людьми, стало для нього не лише місцем служіння, а й своєрідним духовним укріпленням.

Служіння о. Августина було наповнене вірою, надією та любов’ю до ближнього. Він був і залишається прикладом для інших, як віддано служити та допомагати тим, хто потребує підтримки.

Смерть о. Августина Волошина залишила велику пустку в серцях багатьох, хто з ним пізнавався та спілкувався. Хоча фізично він покинув цей світ, його дух та спадщина живуть у серцях тих, кого він торкнувся своїм життям та служінням”, – йдеться на сторінці Греко-католицьке Закарпаття.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *