Ужгородський суд обрав запобіжний захід голові Оноківської ОТГ у вигляді домашнього арешту

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Олег Придачук вирішив «кришанути» головиху Оноківської ОТГ Марію Коваль.

Два тижні тривала епопея у справі про обрання запобіжного заходу очільниці сільради, хоча  з моменту відповідного звернення прокуратури має розглядатися на протязі трьох днів.

Розумію, що пані Марія хворіла та знаходила ще якісь причини для затягування процесу, а можливо просто тривали непрості закулісні перемовини.

Так чи інакше, підозрюваній у розтраті чужого майна, зокрема у великих розмірах, та підробленні офіційних документів за попередньою змовою групою осіб на майже 680 тис. грн.,  обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Досить толерантно, якщо вважати, що вказані дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років. 

Водночас прокуратура подала клопотання про відсторонення Марії Коваль від виконання обов’язків голови сільради. Така практика, щоб підозрювані чиновники не впливали на підлеглих з метою приховання злочину.

І тут за версту засмерділо нечистим. 

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Олег Придачук  не задовільнив клопотання прокуратури і залишив голову ОТГ на посаді.

Служитель Феміди  не вважає, що головиха може займатися знищенням доказової бази кримінального правопорушення та здійснити незаконний вплив на свідків злочину.

Не хочу лити «чорнуху» на суддю, виколупуючи компромат з публікацій про його «славний» шлях на поприщі «поблажливого» ставлення до підозрюваних у збуті наркотичних речовин та інших «сумнівних» справах. Гугл вам у допомогу.

Скажу одне, в час війни корупційне шобло із сільських та міських рад, котре наживається на бюджетних коштах –  обкрадає стікаючу кровʼю державу, воїнів, які гинуть за Україну, членів їх родин має нести суворе покарання , щоб не провокувати напружене до точки кипіння суспільство на самосуди та розправи.

Суддя Придачук, не розуміє цього, або точніше скажу, не хоче через певні чинники розуміти цього.

Телеграм Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/563

/

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *