Влада вшанувала 74 річницю проголошення Карпатської України

 

Закурений, Ледида, Бушко Учасники мітингуЗ цієї нагоди, у пятницю, 15 січня на Красному Полі поблизу міста Хуст пройшов мітинг-реквієм за загиблими у 1939 році карпатськими січовиками, який відвідали голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, зперший заступник голови Закарпатської облради Володимир Закурений, а також народний депутат України  Іван Бушко.

  • Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові, що Закарпаття є українською землею, а закарпатці – невід’ємною частиною великої української нації, – відзначив Олександр Ледида під час свого виступу. – Ми завжди будемо пам’ятати, яким важким, тернистим і героїчним був наш шлях до соборності та незалежності. Збережімо і передаймо пам’ять про цю героїчну сторінку історії нашого краю наступним поколінням.

Звернувся до учасників мітингу і заступник голови обласної ради Володимир Закурений:

  • Як бачимо, на місці битви, яку ми сьогодні згадуємо, споруджений величний хрест, до якого сьогодні приходять цілими сім’ями. З часом, тут, на Красному Полі, я переконаний, буде споруджений такий же величний меморіал, який достойно увіковічнить славу героїв України.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *