Letyshops

Влада свідомо знищує меморіальний парк «Красне Поле» на Хустщині (ВІДЕО)

Влада свідомо знищує меморіальний парк «Красне Поле» на Хустщині (ВІДЕО)

Відео оприлюднене Орестом Дідухом є показовим щодо відношення владних структур Закарпаття до національних святинь. Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпаття Закарпатської ОДА і Василь Шеба – директор Закарпатського краєзнавчого музею, перекидують відповідальність за розруху комплексу один на одного. За два тижні до відзначення 78-річниці Карпатської України директор музею, у віданні якого є меморіальний парк «Красне Поле» запевнив чиновницю ОДА, що ремонтні роботи будуть здійснені…

Орест Дідух: 

15 березня 2017 року, в рамках відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України (14 – 15.03.1939, 1939 – 1944), представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського крайового товариства «Просвіта» здійснюючи традиційну поїздку до меморіального парку «Красне Поле», в с. Рокосово Хустського району, були обурені тим фактом, що меморіал Героїв Карпатської України знаходиться в стані, наче там давним давно забули про такі поняття, як реставраційні чи ремонтні роботи.
А найголовніше, що ця недбалість, а може і прояв неповаги допущена саме в той час, коли до меморіалу прийшли вклонитися не тільки очільники Закарпаття, а й родичі героїв січовиків, які полягли в боях за Карпатську Україну саме тут, на «Красному Полі».
Цікаво, які думки були в очільників області, коли їх зустрів недоглянутий, з поломаною плиткою та навіть не пофарбованим хрестом меморіал?
Чи задумались вони, покладаючи квіти, про те, чи належним чином виконують свої обов’язки управління культури Закарпатської області і дирекція Закарпатського краєзнавчого музею, до структури якого і відноситься вищезгаданий меморіальний парк.
Під час громадського вшановування пам’яті героїв Карпатської України на території меморіального парку з’явилися чиновники, які безпосередньо є відповідальні за не найкращий стан вищезазначеного меморіального парку.
А саме: Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпаття і Василь Шеба – директор Закарпатського краєзнавчого музею.
Тому ми вирішили спитати у посадовців, про причину такої халатності, недбалості, а можливо просто неповаги до героїв Карпатської України, які ціною свого життя боронили нашу з вами рідну Закарпатську землю від гортівсько-фашистського окупанта? І невже це їм така подяка від Української влади?
Що із того вийшло дивіться у відео, яке додається.
Все ж таки прикро, що на 26 році Незалежності України доводиться нагадувати чиновникам про те, що Україну треба любити!
Координаційний комітет ЗО «Україна Соборна»

Від редакції: якщо Закарпатська ОДА неспроможна забезпечити належне утримання комплексу, то до цього важливого питання могла би підключитися  Хустська РДА в особі Павлія Назарія та нардеп від округу Валерій Лунченко. Очевидо, що Красне Поле потрібне владі для галочки та формального відзначення історичних дат

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *