Влада свідомо знищує меморіальний парк «Красне Поле» на Хустщині (ВІДЕО)

Влада свідомо знищує меморіальний парк «Красне Поле» на Хустщині (ВІДЕО)

Відео оприлюднене Орестом Дідухом є показовим щодо відношення владних структур Закарпаття до національних святинь. Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпаття Закарпатської ОДА і Василь Шеба – директор Закарпатського краєзнавчого музею, перекидують відповідальність за розруху комплексу один на одного. За два тижні до відзначення 78-річниці Карпатської України директор музею, у віданні якого є меморіальний парк «Красне Поле» запевнив чиновницю ОДА, що ремонтні роботи будуть здійснені…

Орест Дідух: 

15 березня 2017 року, в рамках відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України (14 – 15.03.1939, 1939 – 1944), представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського крайового товариства «Просвіта» здійснюючи традиційну поїздку до меморіального парку «Красне Поле», в с. Рокосово Хустського району, були обурені тим фактом, що меморіал Героїв Карпатської України знаходиться в стані, наче там давним давно забули про такі поняття, як реставраційні чи ремонтні роботи.
А найголовніше, що ця недбалість, а може і прояв неповаги допущена саме в той час, коли до меморіалу прийшли вклонитися не тільки очільники Закарпаття, а й родичі героїв січовиків, які полягли в боях за Карпатську Україну саме тут, на «Красному Полі».
Цікаво, які думки були в очільників області, коли їх зустрів недоглянутий, з поломаною плиткою та навіть не пофарбованим хрестом меморіал?
Чи задумались вони, покладаючи квіти, про те, чи належним чином виконують свої обов’язки управління культури Закарпатської області і дирекція Закарпатського краєзнавчого музею, до структури якого і відноситься вищезгаданий меморіальний парк.
Під час громадського вшановування пам’яті героїв Карпатської України на території меморіального парку з’явилися чиновники, які безпосередньо є відповідальні за не найкращий стан вищезазначеного меморіального парку.
А саме: Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпаття і Василь Шеба – директор Закарпатського краєзнавчого музею.
Тому ми вирішили спитати у посадовців, про причину такої халатності, недбалості, а можливо просто неповаги до героїв Карпатської України, які ціною свого життя боронили нашу з вами рідну Закарпатську землю від гортівсько-фашистського окупанта? І невже це їм така подяка від Української влади?
Що із того вийшло дивіться у відео, яке додається.
Все ж таки прикро, що на 26 році Незалежності України доводиться нагадувати чиновникам про те, що Україну треба любити!
Координаційний комітет ЗО «Україна Соборна»

Від редакції: якщо Закарпатська ОДА неспроможна забезпечити належне утримання комплексу, то до цього важливого питання могла би підключитися  Хустська РДА в особі Павлія Назарія та нардеп від округу Валерій Лунченко. Очевидо, що Красне Поле потрібне владі для галочки та формального відзначення історичних дат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.