Doc.ua запис до лікаря

Влада Рахівщини “аферить” з грошима благодійного фонду

Влада Рахівщини “аферить” з грошима благодійного фонду

айб3Влада Рахівщини створила благодійний фонд “Відкрите серце Рахівщини”, звучить гарно, благородно та пафосно, а насправді “лівандос” ! Наразі мета створення так званого «благодійного» збирання коштів для військових в АТО.
Очолює «благодійний» фонд дружина комуніста-регіонала Айб Володимира Івановича, першого заступника Рахівської РДА – Наталія Айб, “кришує” звичайно член партії «Батьківщина» голова Рахівської РДА пані Вербіцька Ірина Бейлівна.
В чому ж сумнів щодо «благодійності» діянь новоствореного фонду «Відрите серце Рахівщини»???
1 вересня 2014 року, начальник відділу освіти Рахівської РДА п. Оксана Іванівна Севч в добровільно-примусовому порядку зобов”язала адміністрацію кожної школи та дитячих садочків зробити урни та збирати кошти для АТО. Ніби благородно. Але… Дані скриньки ніхто не має права відкривати та перераховувати зібрані кошти, а запечатані урни- скриньки забирає представник “благодійного”, і вже там, довірені особи самі особисто здійснюють перерахунок коштів і відповідно озвучують на громадськість суми які їм вигідні.
От- так, шановна громадо, комусь війна, а комусь свіжа копійка та заробіток. Як то кажуть : “як не потече, то капне”.
Також дивним є те, що голова Рахівської РДА, відбирає приміщення від громадської організації “Ветеранів війни та інвалідів” за браком вільного приміщення, а “благодійному” надає.
Крім того, як стало відомо з достовірних джерел, Рахівська РДА і сьогодні продовжує справу Партії Регіонів, тобто колишній голова Рахівської РДА Дмитро Андріюк брав хабарі від підприємців, підприємств та окремих фізичних осіб у вигляді замовлень за виконання так званих певних робіт чи послуг через ПП «Крокус», керувала даним підприємством дружина Андріюка Дмитра.
Тепер схема з “благодійним” практично таж сама, але хабарі беруться у вигляді благодійних внесків через благодійний фонд “Відкрите серце Рахівщини” керівник якого дружина комуніста-регіонала Наталія Айб!
Також подейкують, що рахунок даного благодійного фонду надається в державних підприємствах та установах, щоб громадяни Рахівщини при оплаті певних послуг не примусово, а добровільно-примусово перераховували певні кошти як, “благодійний” внесок в даний фонд!
Невже Революція Гідності на Рахівщину призвела до таких змін, де ніщо не змінилося? Колишні слуги, клоуни та шути Партії Регіонів – І.Вербіцька та В. Айб змінили лише назву з ПП “Крокус” на “Відрите серце Рахівщини”, та підприємців на дітей, оскільки наші діти вірять в добру справу, економлять на своїх сніданках, та в школі і в садочках вкидають зекономлені гроші в скриньки “благодійного”.
Чому хтось повинен збагачуватися та відпочивати за рахунок наших дітей ???

Микола м.Рахів

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *