Doc.ua запис до лікаря

Порошенко будує своє царство на кістках вбитих українців – Ратушняк

Порошенко будує своє царство на кістках вбитих українців – Ратушняк

Рата2

 

Про це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

-Пане Порошенко, я мав нагоду ще напередодні президентських так званих виборів сказати в інтерв’ю на ТВ, що не вірю Вам і жодному вашому слову. Що ви є згустком всього найгіршого, що було у всіх чотирьох президентах – зрадниках України.
Зараз, після вашої здачі Донбаса на крові і горі, проштовхувані в свій партсписок кримінального угруповання 4-х братків Балог на Закарпатті, що і є уособленням бандитських режимів Кучми-Януковича і влаштуванні свого сина з пеленок у “велику” політику, – мене від вас НУДИТЬ.
Ганьба за державу, за виборця – раба бездумного. Біль за загиблими, закатованими, згвалтованими і пограбованими, на костях яких ви з сином і бандюками балогами продовжуєте будувати собі своє царствіє. Для себе. Біль і за тих, хто із-за вас, Балог, шуфричів і ін. олігархічної нечисті не може жити в нормальній державі.
На жаль сум депресивного нашого Кобзаря продовжуює висіти над нашою нацією як прокляття: “Німі на панщину (на вибори) ідуть і діточок своїх ведуть…”.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Порошенко будує своє царство на кістках вбитих українців – Ратушняк”

  1. Вважаю, Порошенко перевершить всіх попередніх президентів по цинізму. Бо Сатана почав з Донбасу і Луганську, тепер взявся за наше Закарпаття. Порошенкові потрібні у партії “гаманці”, тому він не нехтує і Балогами, але нехтує життям закарпатців, бо Балоги тепер нароблять туй немало біди…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *