Влада Мукачева намагалася нав’язати громаді “будапештський меморандум” (ВІДЕО)

центрДругого вересня 2016р. з ініціативи Мукачівської міськради відбулися громадські слухання щодо розвитку позашкільної освіти в місті Мукачеві. Поштовхом до діалогу стала жорстка позиція громадськості у питанні протидії ліквідації Мукачівського еколого-натуралістичного центру, на захист якого стали громадські організації зі всієї України. На минулій сесії Мукачівської міськради міський голова Андрій Балога не зміг проштовхнути рішення про ліквідацію структури.

Під час слухань Андрій Балога пообіцяв, що за час його каденціїї жодної ділянки і жодного об’єкту позашкільної освіти відчуджено не буде та запропонував підписати “суспільний договір”. Але місцеві активісти скептично поставилися до його слів. Детальніше у переписці на сторінці групи Мукачево.Так:

Katya Legerda нічого не рішили, ніякого компромісу і не могло бути, освітяни як по стойке смірно усі так як меру треба, усіх зігнали примусово в робочий час під виглядом громади.

Tamara Petevka Нічого не рішили, не вийшло по-балогівськи)))

 Katya Legerda а вони самі уже не можуть ради дати, як вийти із цієї паутини.
——————————————————————————————————-

Tamara Petevka Вибачте, не знала. Але “драчка” була ще та))). “балоги” казали, що вони білі й пухнасті й репетували, коли ми їм не вірили… Намагались нав”язати нам “будапештський меморандум” балогівського розливу)))

Vladislav Pirov прикол у тому шо ми громада і можемо казати ми хочемо так! а вони повинні виконати! бо ми так просимо! Не забуваємо шо вони нанйняті люди котрим громада платить!

Natalya Dani Мы то не забываем, только они то думают, что мы лохи.
екоцентр2екоцентр
Відео Ключ ТБ.

екоцентр

3 comments

гість says:

Сором і ще 100 разів сором освіті Мукачева, і цц вчителі виховують і вчать бути законослухняними дітей??? Вони самі є порушниками Конституції України!

начальнице образования Кришинец Екатерине! says:

в зале присутствовали люди умнее и образованнее вас, которым было стыдно наблюдать это шоу! Но увы ваши правила игры таковы, кто не с вами тот против вас!
ваше поведение желает быть лучшим, но увы вас не воспитали родители надлежащим образом! с вашим гонором, амбициями, рвением глотки и нахрапа, ваше место работы больше подходит надзирательницы в тюремном каземате для осужденных, а не в образовании, вы даже для учительницы детей опасна и непредсказуема! честно горилла отдыхает!

Марина says:

емоційно-психологічний стан деяких “педагогів” просто шокував! І оце виховує дітей?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *