В Ужгородських школах військові провели анкетування учнів старших класів (ФОТО)

Першого вересня у навчальних закладах Ужгорода відбулися зустрічі учнів старших класів з працівниками Ужгородського об’єднаного військкомату.

Зокрема, в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей “Лідер”мав нагоду виступити військком, підполковник Микола Журавльов. Військовий провів анкетування учнів 11-Б класу на предмет бажання продовжити навчання у військових вишах України, адже їх випускники отримують одразу дві освіти, військову і цивільну. Захід відбувся у невимушеній обстановці і учні змогли отримати відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Заступник військкома, майор Віктор Гресь зустрівся з учнями Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського. В цій школі навчалися одразу три воїна, які загинули захищаючи Україну від московської навали: майор Віталій Постолакі та військовослужбовці  Олександр Капуш і Сергій Мартин. Так що учні з розумінням поставилися до опитування.

Інші школи Ужгорода також були відвідані працівниками Ужгородського ОМВК. Результати анкетування засвідчують великий рівень довіри учнями до Збройних Сил України та патріотичну позицію навчальних закладів міста.

ліцей10ліцей9 ліцей11ліцей12анкетування photo2(3)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *